Projeler2020-08-11T15:09:24+03:00

HEMEN ARAYIN

0533 946 3122

Timbers Deck Kompozit Deck ve Pergolaları

Ahşap dış mekanda kullanılırsa ömrü çok kısa olur. Ahşap kaplamalar yolda en az 2 defa cilalanmalı ve kimyasal koruyucular ile bakım yapılmalıdır. Zaman geçtikçe vida uçları dışa çıkar nem ve rutubet ahşabın yüzeyini kayganlaştırır.

Ahşap yalnız alırken ve kurulerken değil uzun vadede pahalı bakım maliyetleri size problem oluşturur. Bu tip sorunlarla karşı karşıya olanlar ve gelişen teknolojiyle beraber konfor arayanlar için Timbers Deck’in deck ve pergola sistemleri sizin için en ideal yoldur.

Havuz kenarları, bahçe zeminleri ve kafe zeminleri için ihtiyaç duyulan zemin kaplaması sağlam, estetik, uzun ömürlü ve sizi kısıtlamadan hızlıca kurulmalıdır.

Kaymayan Yüzey

Üst düzey kalitedeki ahşap parçaları ve özel işlemlerimiz ile üretilen Timbers Deck’in deck ve pergola sistemleri havuz kenarlarında, teraslarda ve tüm ıslak,nemli mekanlar için güvenli, konforlu, sağlam ve kaymaz bir yüzey sağlar.

Çatlamaz ve kıymıklanmaz

Timbers Deck’in deck ve pergola profilleri evcil hayvanlarınız, çocuklarınız ve tüm sevdikleriniz için güvenli bir yüzey sağlar. Paslı vida uçlarından veya ayağa, elen batan kıymıklardan korkmanıza gerek yok.

Deck ve pergola döşemelerimiz basit ve hızlı bir döşemelerdir.

-Kompozit deck döşenmesi için yer düz olmalıdır. Eğer düz değilse deck sabitlenemez. Karkas malzeme yeri düzleyecek şekilde monte edilir. Karkas malzeme yere monte edildikten sonra Kompozit deck karkas üzerine döşenir. Döşeme işlemi son derece basit olup kolayca sökülmesi de bir o kadar kolaydır.