Kompozit Deck ve Kompozit Pergola

/, News/Kompozit Deck ve Kompozit Pergola

Kompozit Deck ve Kompozit Pergola

Kompozit Deck ve Timbers Deck

Kompozit Deck kurulumu ve projelendirmesi konusunda uzman ekibimizle kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Müstakil evlere, şirketlere, yazlıklara, kafelere, havuz başları vb. bu projeleri yapan Timbers Deckprojelerini uzman ekipleri sayesinde sorunsuz şekilde yapmaktadır. Sağlam, estetik ve hızlı çalışmasıyla Timbers Deck ekibi bakım istemeyen şık ve her mevsime uygun kompozit deck’i sizlere sağlıyor. Projelerimizde kullanılan kompozit malzemesi %100 geri dönüşüme uygun bir maddedir ve doğaya herhangi bir zararlı etkisi bulunmamaktadır. Zemin kaplama malzemesi üretimi sırasında kullandığımız yüksek teknoloji modernizmi ve doğallığı imkanlı hale getiriyor. Ahşap kullanımı güzel görüntüsüyle şıklığı sağlarken bakımı zor ve çabuk eskiyen bir maddedir. Hızla gelişen teknoloji ve buna uyum sağlayan Timbers Deck ekibi bu şıklığı kaybetmeden kolaylığı sağlamıştır.

Kompozit Deck uygulama işlemleri

Kompozit deck uygulama işlemleri proje bazlı çalıştığı için kişiye özel tasarım ve uygunluğu sağlar bir başkasında aynısının olması mümkün değildir. Bu sayede kaliteyi sizin özelinize indirmiş oluyoruz. Kompozit Deck/Pergola uygulama işlemleri belli başlı aylarda yapılmaz. Her mevsim keyifli ortamınızı yaratabilirsiniz.

Kompozit Deck uygulama fiyatları

Timbers Deck fiyatları değişiklik göstermektedir. Proje bazlı yapılan uygulamalarda yapılacak yerin büyüklüğü, zemin uygunluğu gibi faktörler fiyatı belirlemektedir. Kompozit deck/pergola fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın.

Kompozit Deck projesi nasıl hazırlanır ?

Timbers Deck’in profesyonel ve deck uygulamalarında uzman ekibi telefon görüşmesinden sonra sizi ziyarete gelecektir. Düzenleyeceğimiz toplantıda isteklerinizi tam olarak öğrenip gerekli teknik konuşmaları yapacağız. Gerekli görsel ve fiyatlandırmalarla size özel teklif ve tasarımımızı size sunacağız.

Kompozit Pergola projesi nasıl hazırlanır ?

Timbers Deck’in profesyonel ve pergola uygulamalarında uzman ekibi telefon görüşmesinden sonra sizi ziyarete gelecektir. Düzenleyeceğimiz toplantıda isteklerinizi tam olarak öğrenip gerekli teknik konuşmaları yapacağız. Gerekli görsel ve fiyatlandırmalarla size özel teklif ve tasarımımızı size sunacağız.

2018-12-08T16:59:35+03:00