• kompozit deck fiyatları
/ by /   Timbers Kompozit Deck / 0 comments

Kompozit Deck Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Kompozit Deck Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Kompozit Deck Fiyatları nasıl hesaplanır ? Fiyatları m², zemin ve konum etkilemektedir. Fiyat çalışması yaparken nelere neden dikkat edilir ?

Zemin Neden Fiyatı Etkiliyor ?

Zeminin yapısına göre alt yapıda kullanılan malzeme değişmektedir. Düz ve sert zeminlerde daha düşük maliyetli olan kompozit karkas kullanılabilirken toprak zeminlerde, eğimli zeminlerde, engebeli zeminlerde maliyeti daha yüksek olan demir karkas kullanılmaktadır. Havuz kenarlarında, nemli bölgelerde, kar altında kalacak zeminlerde, iskelelerde galvanizli demirle alt yapı oluşturulur. Galvanizli demir en pahalı alt yapı sistemidir. Toprağın sertliğine göre kazık olarak atılacak demirlerin uzunlukları ve miktarı de değişmektedir. Tüm bu değişkenler m² fiyatını etkilemektedir.

Konum Neden Fiyatı Etkiliyor ?

Timbers Deck Türkiye’nin pek çok şehrinde uygulamak yapmaktadır. Şehirler arasında fiyat farkı oluşmaktadır. Projenin konumunun depoya olan uzaklığı, özellikle küçük metrajlarda, nakliye ücretinin m² üzerindeki maliyetinde değişkenliğe sebep olmaktadır.

Metrekare Neden Fiyatı Etkiliyor ?

Tüm ürünlerde olduğu gibi yüksek metrajlarda da kullanılan fazla malzeme fiyatta iskontoya gitmeyi sağlar. Bunun dışında nakliye aracı ufak yada büyük metre farketmeksizin aynı yolu kat ettiği için m² üzerine düşen nakliye ücretini etkilemektedir. Ustalarımızın günlük yapabileceği uygulama miktarı arttıkça m² üzerine düşen işçilik ücreti de düşmektedir.

Neden m² Fiyatı Verilmiyor ?

Yukarıda 3 maddede yazılan değişkenler kompozit deck fiyatlarında neden m² fiyatı verilmediğinin açılamasıdır. Bu değişkenleri kontrol etmesi için ücretsiz keşife bizi çağırabilirsiniz. Ücretsiz Keşif İçin Hemen TIKLA

Ücretsiz Keşif İçin Hemen TIKLA

FAYDALARI NELERDİR ?

Kıymıklanma ve Çatlama Yapmaz

Anti Bakteriyel Yapı

Darbelere Karşı Dayanıklı

Su ve Nemden Etkilenmez

Çürümez

Boya Vernik Gerektirmez

Kaymaz Yüzey Sağlar

Tamamen Geri Dönüşümlü

Kolay Monte Edilir

Kolay Temizlenir

Doğal Kaynakları Korur

Kompozit deck sağlamlığı ile ilgili yaptığımız videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Oluklu modeller için tıklayın. Ahşap dokulu model için tıklayın. Detaylı bilgi almak için tıklayın.