Timbers Deck
Bize Ulaşın: 0536 975 31 22 Email: info@timbersdeck.com

Bahçeler

Bahçe Deck Nasıl Seçilir ?

Bahçe deck Timbers Kompozit Deck Sistemleri ile uygulanabilir. Çim tutmayan alanlarda çamurdan sıkılan yada zeminin kotundan dolayı masayı bir türlü düz konuma getiremeyen müşterilerimiz için bahçe deck çok uygun bir uygulamadır. Kompozit Deck seçilirken nelere dikkat edilmeli ?

Kompozit Deck seçiminden önce dikkat edilmesi gereken alt yapısıdır. Piyasada bir çok farklı fiyat aralığının olmasının esas sebebi alt yapıdaki işçiliktir. Kompozit uygulamasında alt yapıda karkas araları en fazla 30-32 cm olmalıdır. 32 cm  üzerinde yapılan karkas aralığı ilerleyen zamanlarda esmeye hatta kırılmaya sebep olabilir. Timbers Deck firması her şey dahil 5 yıl garanti vermesinin asıl sebebi budur. Uygulamalarımda mutlaka metre kullanır ve karkas aralarını çok sık tutarız. Kimi projelerde 22 cm’e kadar düşen karkas aralıklarımız mevcuttur. Uzman ekiplerimiz zeminin ihtiyacı olan alt yapıyı güvenle oluşturur.

Alt yapı işi tamamlandıktan sonra geriye dekorasyon işi kalır. Renkleri buğday, kahve ve antrasit olan standart decklerden tercih edebilirsiniz. Desen olarak standart desenimiz oluklu desendir ama isteye bağlı özel üretimle doğal ağaç desenli deckleri de uygulayabiliyoruz. Oluklu modeller için tıklayın. Ahşap dokulu model için tıklayın. Detaylı bilgi almak için tıklayın.

Hangi Rengi Tercih Etmeliyim ?

Kompozit Deck seçimi yaparken mobilya renklerine dikkat edilmesini öneriyoruz. Ahşap tonlarında mobilyalar var ise kahveyi tercih edebiliriniz. Siyah, gri, antrasit yada beyaz renklerinde mobilyalar var ise antrasit önerimizdir. Buğday rengini ise çok ışık almayan ve dar bahçeler için öneriyoruz açık renkler daha ferah bir bahçe imkanı sağlar.

Renklerin Etkisi Nedir ?

Koyu Kahve

Doğallığın ve toprağın rengi olduğu için insana güven hissi veren bir renktir.

Teak

Teak rengi sarıya yakındır. Sarı, kişilerin öz güvenlerini doğru orantıda etkilediği gibi, yazı ve sıcağı anımsatan, insanlara mutluluk veren bir renktir. Parlaklığıyla dikkat çekici olduğu kadar, sarı, geçiciliğin de simge rengidir.

Antrasit

Antrasit grinin bir tonudur. GRİ: Genellikle diplomasiyi, dengeyi ve alçak gönüllülüğü ifade eder. Resmi daireler ve toplantılarda bu renk çok tercih edilir. Kalite ve oturaklılığı hissettirir.

Open chat